اخبارو مقالات

پنج راه برای بهبود رتبه سایت شما (SEO

 

این پیشنهادات را دنبال کنید تا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود را بهبود بخشید و مشاهده کنید که وب سایت شما در رتبه های بالای نتایج موتورهای جستجو قرار می گیرد.

1. محتوای مرتبط و معتبر را منتشر کنید

محتوای معتبر و باکیفیت، محرک شماره یک رتبه بندی موتورهای جستجوی شما است و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد - این امر به ویژه در هنگام انجام بازاریابی سئو صادق است. محتوای با کیفیتی که به طور خاص برای کاربر مورد نظر شما ایجاد می شود، ترافیک سایت را افزایش می دهد، که اعتبار و ارتباط سایت شما را بهبود می بخشد. مهارت های وب نویسی خود را به خوبی تنظیم کنید و خود را به عنوان یک مرجع در موضوعی که در مورد آن می نویسید معرفی کنید.

کلید واژه ها

یک عبارت کلیدی خاص را برای هر صفحه محتوای معتبر در وب سایت خود شناسایی و هدف قرار دهید. به این فکر کنید که خواننده شما چگونه می‌تواند آن صفحه خاص را با عبارات جستجویی مانند:

 

کارشناسی ارشد آنلاین در مدیریت مهندسی

مهندسی زیست پزشکی چیست؟

عنوان نهم منابع آموزشی

عکاسی از شفق شمالی

چگونه برای بورسیه اقدام کنیم؟

مهلت FAFSA چه زمانی است؟

تفاوت بین مهندسی و فناوری مهندسی چیست؟

عبارات کلیدی چندگانه

دستیابی به رتبه بندی موتورهای جستجو برای عبارات کلیدی چندگانه برای یک صفحه وب بسیار دشوار است - مگر اینکه این عبارات بسیار مشابه باشند. یک صفحه ممکن است بتواند هم برای «شغل های مهندسی زیست پزشکی» و هم برای «شغل های مهندسی زیست پزشکی» رتبه بندی کند. رتبه بندی برای «امور دانشجویی» و «ریاست دانشجویان» یا «تبعیض جنسیتی» و «رویه های گزارش خشونت» با یک صفحه بعید است.

 

اگر می خواهید در وب سایت خود برای عبارات چند کلمه کلیدی رتبه بندی کنید، باید برای هر عبارت کلیدی مورد نظر خود یک صفحه وب جداگانه ایجاد کنید.

قرار دادن کلمات کلیدی

هنگامی که عبارت کلیدی شما برای یک صفحه مشخص انتخاب شد، این سوالات را در نظر بگیرید:

 

آیا می توانم از بخشی یا تمام عبارت کلیدی در URL صفحه (با استفاده از کلمات کلیدی در پوشه ها) استفاده کنم؟

آیا می توانم از بخشی یا تمام عبارت کلیدی در عنوان صفحه استفاده کنم؟

آیا می توانم بخشی یا تمام عبارت کلیدواژه را در عنوان صفحه و عنوان فرعی استفاده کنم؟

پاسخ مثبت به این سوالات می تواند رتبه شما را در موتورهای جستجو بهبود بخشد. هرچند طبیعی و کاربرپسند باشید. به عنوان مثال، شما نمی خواهید کلمه "مهندسی" سه بار یا بیشتر در URL ظاهر شود یا عبارت نورهای شمالی در عنوان صفحه و همچنین هر عنوان تکرار شود. خوانایی و قابلیت استفاده همچنان بر بهینه سازی موتورهای جستجو برتری دارد

محتوا

فراتر از URL صفحه، عنوان و سرفصل ها، محتوا بیشترین تأثیر را در رتبه بندی موتورهای جستجو دارد. عبارت کلیدواژه خود را چندین بار در سراسر صفحه تکرار کنید - یک یا دو بار در پاراگراف های آغازین و پایانی، و دو تا چهار بار دیگر در طول محتوای باقی مانده. مقتدر باشید. پیوند استراتژیک به منابع مرتبط و اطلاعات اضافی - هم در وب سایت گسترده سازمان شما و هم حتی به وب سایت های دیگر مفید.

 

فراموش نکنید که برای برجسته کردن این عبارات کلیدی، از تگ های برجسته، مورب، عنوان (مخصوصاً H1) و سایر تگ های تاکیدی استفاده کنید – اما در این کار زیاده روی نکنید. شما همچنان می خواهید که زبان و سبک نوشتاری شما به طور طبیعی خوانده شود. هرگز نوشتن خوب را فدای سئو نکنید. بهترین صفحات برای کاربر نوشته می شود نه برای موتور جستجو. درباره بازاریابی سئو بیشتر بخوانید تا به شما در یافتن فرصت های محتوای جدید کمک کند.

2. محتوای خود را به طور منظم به روز کنید

احتمالاً متوجه شده اید که ما نسبت به محتوا احساس بسیار قوی داریم. موتورهای جستجو نیز این کار را انجام می دهند. محتوایی که به طور منظم به روز می شود به عنوان یکی از بهترین شاخص های مرتبط بودن سایت در نظر گرفته می شود، بنابراین حتما آن را تازه نگه دارید. محتوای خود را بر اساس یک برنامه زمان بندی مشخص (مثلاً ترم) حسابرسی کنید و در صورت نیاز به روز رسانی کنید.

 

وبلاگ نویسی

نوشتن محتوای اضافی، سرشار از عبارات کلیدی، در وبلاگ خبری دپارتمان شما همچنین می تواند رتبه بندی موتور جستجوی شما را افزایش دهد. پست‌های وبلاگ حتی می‌توانند به‌روزرسانی‌های کوتاه‌تری در مورد موضوعات خاصی باشند که شما هدف آن هستید. هنگامی که به خواننده کمک می کند تصویر بهتر یا اطلاعات بیشتری در مورد موضوع ارائه دهد، صفحات وب CMS مرتبط و پست های وبلاگ خود را به هم متصل کنید.

3. فراداده

هنگام طراحی وب سایت خود، هر صفحه حاوی یک فاصله بین تگ های <head> برای درج متادیتا یا اطلاعاتی در مورد محتوای صفحه شما است. اگر یک سایت CMS دارید که در اصل توسط تیم وب UMC تولید شده است، این داده ها از قبل برای شما جمع آوری شده است. با این حال، بررسی و به روز رسانی متادیتا برای شما مهم است زیرا سایت شما در طول زمان تغییر می کند.

 

فراداده عنوان

ابرداده عنوان مسئول عناوین صفحه نمایش داده شده در بالای پنجره مرورگر و به عنوان عنوان در نتایج موتورهای جستجو است. این مهم ترین متادیتا در صفحه شما است.

 

برای کسانی که دارای وب سایت CMS هستند، تیم وب یک سیستم خودکار برای ایجاد عنوان متا برای هر صفحه وب بر اساس عنوان صفحه شما ایجاد کرده است. این امر بر اهمیت استفاده از عناوین صفحه‌های فکر شده و غنی از عبارات کلیدی می‌افزاید.

توضیحات فراداده

فراداده توضیحات توضیحات متنی است که مرورگر ممکن است در بازگشت جستجوی صفحه شما استفاده کند. آن را به عنوان نمایشگر پنجره سایت خود در نظر بگیرید - توصیفی مختصر و جذاب از آنچه در داخل است، با هدف تشویق افراد به ورود. یک متا توضیحات خوب معمولاً شامل دو جمله کامل است. موتورهای جستجو ممکن است همیشه از توضیحات متا شما استفاده نکنند، اما مهم است که این گزینه را به آنها بدهید.

 

فراداده کلیدواژه

ابرداده کلمات کلیدی به ندرت برای جدول بندی رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می شود. با این حال، از قبل باید عبارات کلیدواژه خود را بشناسید، بنابراین اضافه کردن آنها به ابرداده کلمات کلیدی خود ضرری ندارد. شما می خواهید عبارات مختلفی را وارد کنید. به عنوان یک قاعده کلی، سعی کنید آن را در حدود 3-7 عبارت با هر عبارت شامل 1-4 کلمه حفظ کنید. یک مثال عالی می تواند "مدرک علوم کامپیوتر" باشد.

4. یک سایت با ارزش لینک داشته باشید

یک صفحه وب که دارای محتوای غنی، معتبر، بی طرفانه است و به بازدیدکنندگان کمک می کند بیشتر در مورد آنچه که به آن علاقه دارند بیاموزند، به احتمال زیاد لینک هایی را از وب سایت های دیگر جذب می کند، که بهینه سازی موتور جستجوی شما را بهبود می بخشد.

 

با افزودن پیوندهای مرتبط در متن، اعتبار و اعتبار خود را افزایش دهید. به جای داشتن پیوندهای «اینجا کلیک کنید»، سعی کنید نام مقصد را بنویسید. "اینجا را کلیک کنید" هیچ ارزش موتور جستجویی فراتر از URL پیوست شده ندارد، در حالی که "Michigan Tech Enterprise Program" سرشار از کلمات کلیدی است و رتبه بندی موتور جستجوی شما و همچنین رتبه بندی صفحه ای را که به آن پیوند می دهید بهبود می بخشد. همیشه از پیوندهای توصیفی با پیوند دادن کلمات کلیدی استفاده کنید - این نه تنها بهینه سازی موتور جستجو را بهبود می بخشد، بلکه به خوانندگان شما، از جمله کسانی که دارای معلولیت هستند یا از صفحه خوان ها استفاده می کنند، ارزش می بخشد.

5. از تگ های alt استفاده کنید

همیشه تصویر و رسانه ویدیویی خود را با استفاده از برچسب‌های alt یا توضیحات متنی جایگزین توصیف کنید. آنها به موتورهای جستجو اجازه می دهند صفحه شما را پیدا کنند، که بسیار مهم است - به خصوص برای کسانی که از مرورگرهای متنی یا صفحه خوان استفاده می کنند.