اخبارو مقالات

الهام بخش طراحی وب سایت: بهترین ایده های طراحی وب سایت

الهام بخش طراحی سایت: بهترین ایده های طراحی وب سایت

ماموریت روزانه ما: پیدا کردن و نمایش بهترین الهامات و گرایش های طراحی سایت. هر روز، ایده های جدید و خلاقانه وب سایت های جدید ساخته شده توسط آژانس های خلاق و طراحان وب از سراسر جهان را منتشر می کنیم.

ماموریت ما

در راهکار الکترونیک سهند، ما می‌خواهیم زندگی کردن به وب‌سایت یا برنامه جدید خود را برای شما آسان‌تر کنیم.

 

در دنیای دیجیتال قرن بیست و یکم، داشتن یک وب سایت کافی نیست. وب سایت شما باید متمایز از بقیه باشد، مخاطبان شما را درگیر کند و به بازدیدکنندگان شما اجازه دهد تا به راحتی آنچه را که می خواهید انجام دهند شناسایی کنند. چه وب سایت شما سرنخ ایجاد کند، یک پلت فرم تجارت الکترونیک باشد یا صرفاً اطلاعاتی را به بازدیدکنندگان ارائه دهد، بسیار مهم است که سایت شما بهترین باشد!

طراحی سایت ارزان در تبریز،طراحی سایت،سئو و پشتیبانی

طراحی و ساخت یک وب سایت متناسب با اهداف شما می تواند گران و زمان بر باشد. اینجاست که ما وارد می شویم!

 

در راهکار الکترونیک سهند، ما ایده‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا به شما کمک کنیم طراحی سایت یا برنامه بعدی خود را شروع کنید.

 

چه خودتان یک طراح باشید و به دنبال جرقه ای برای ایجاد چیزی برای مشتری بعدی خود باشید یا سعی کنید اولین وب سایت تجاری خود را با بودجه محدود راه اندازی کنید، ما یک طراحی برای همه داریم.

 

مهم نیست صنعت شما یا نوع وب سایتی که نیاز دارید، ما یک طراحی داریم که برای شما ارائه می کنیم!

 

ما هر روز وب‌سایت‌های جدید و خلاقانه را در مجموعه‌های خود منتشر می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که هر زمان که به الهام از طراحی نیاز داشتید، می‌توانید آن را از داغ‌ترین و به‌روزترین وب‌سایت‌های موجود در بازار دریافت کنید.

 

چه به دنبال ایجاد یک وب سایت کوچک یا یک پلت فرم در سطح سازمانی برای کسب و کار خود باشید، ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم تا آن را به سرعت و بدون استرس انجام دهید!

چه کسی به الهامات طراحی وب نیاز دارد؟

مجموعه طرح‌های ما می‌تواند توسط هر کسی استفاده شود، صرف نظر از سطح تجربه شما، جایی که کار می‌کنید، کاری که انجام می‌دهید و سطح سابقه شما در کسب‌وکارتان. برگه های زیر را بررسی کنید تا متوجه شوید که چگونه طرح های ما بسته به نقش شما و آنچه می خواهید از وب سایت بعدی خود به دست آورید، می توانند به شما کمک کنند.

الهامات رابط کاربری برای طراحان UX

اگر وظیفه ایجاد عناصر طراحی تجربه کاربری (UX) یک وب سایت را دارید و مانند ما هستید، می خواهید به مخاطبان زیادی دسترسی داشته باشید و بتوانید تک تک قسمت های طراحی خود را به اندازه خودتان آزمایش کنید. می توان. در حالی که این سناریوی ایده آل است، حقیقت این است که بسیار نادر است که چنین تجملاتی را داشته باشیم.

 

با این حال، با استفاده از مجموعه طراحی‌های وب ما برای الهام بخشیدن به شما، می‌توانید جرقه خود را از سایت‌هایی بیابید که ثابت شده است UX فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند، سپس طراحی را به گونه‌ای تغییر دهید که متناسب با آنچه شما نیاز دارید، خواه یک شرکت داخلی، آژانس یا آزاد باشید. طراح UX.

 

در هر صنعتی که هستید، پایه بهتری برای ارائه یک UX به یاد ماندنی به خود بدهید!

ویژگی های اصلی الهام بخش طراحی سایت چیست؟

یافتن الهام برای طراحی سایت بعدی فقط صرفه جویی در زمان و هزینه در پروژه طراحی و توسعه بعدی شما نیست. البته، شما از این مزایا لذت می‌برید، اما همچنین می‌توانید از تعداد زیادی ویژگی و فرصت‌های اضافی برای اطمینان از دریافت سبک دقیق وب‌سایت مطابق با نیازهای خود، استفاده کنید.

محک زدن

ما می دانیم که هنگام مرور وب سایت ما، به سادگی یک طرح را پیدا نمی کنید و تصمیم نمی گیرید که برای شما مناسب باشد. اتخاذ چنین رویکردی نیز هوشمندانه نخواهد بود. در عوض، به احتمال زیاد قبل از تصمیم‌گیری در مورد طراحی سایت مورد علاقه خود، زمان بیشتری را صرف جمع‌آوری طرح‌های وب مورد علاقه خود می‌کنید.

 

اما، با طرح‌های بسیار زیادی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، چگونه می‌دانید کدام یک بهترین است؟

 

این جایی است که بنچمارک وارد می‌شود و به شما امکان می‌دهد طرح‌های انتخابی خود را با یکدیگر مقایسه کنید، البته در مقابل وب‌سایت فعلی‌تان، اگر دارید، و وب‌سایت‌های رقبای خود که می‌خواهید مطمئن شوید سایت شما بهتر است، مقایسه کنید. چه بخواهید سبک های طراحی استفاده شده، استفاده از رنگ را با هم مقایسه کنید، یا از اثربخشی فراخوان ها برای اقدام موجود ایده بگیرید، ما شما را در مسیر تصمیم گیری در مورد طراحی مناسب برای رفع نیازهای خود قرار می دهیم.

طراحی وب الهام بخش برای چه کسانی طراحی شده است؟

وب سایت ما برای هرکسی است که به دنبال ساخت یک وب سایت یا برنامه است و برای مراقبت از طراحی به الهام گرفتن نیاز دارد. چه یک آژانس طراحی با مشتریان در صنایع مختلف باشید، چه یک توسعه‌دهنده مستقل که به دنبال گسترش افق‌های خود است، یا یک مدیر بازاریابی که به دنبال الهام گرفتن برای طراحی مجدد داخلی است، ایده‌های خارق‌العاده زیادی را در اینجا پیدا خواهید کرد.

 

چگونه از یکی از طرح هایی که پیدا کردم استفاده کنم؟

در رابطه با ما نیازی به انجام کاری ندارید! هنگامی که طرحی را پیدا کردید که قرار است الهام بخش طراحی سایت یا برنامه بعدی شما باشد، می توانید آن را کنار بگذارید و از آن استفاده کنید! با توسعه دهنده خود صحبت کنید - یا اگر قالب مربوطه را شبیه به یک وب سایت وردپرسی است پیدا کنید - در مورد آنچه می خواهید، بهینه سازی های مورد نیاز خود را انجام دهید و آماده شروع کار هستید!

 

چه نوع کسب و کاری می تواند از یکی از طراحی های وب شما استفاده کند؟

هر کسب و کاری می تواند از مجموعه طراحی های وب ما برای الهام گرفتن استفاده کند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، می‌توانید طرح‌هایی را جستجو کنید که توسط سایر مشاغل در صنعت خود استفاده می‌شوند، سپس آن‌ها را بهبود ببخشید تا سایت خود را متمایز و حتی بهتر کنید! به سادگی صنعت خود را در فیلترهای ما بیابید و به کارهایی که برندهای پیشرو در جایگاه شما در حال حاضر انجام می دهند نگاهی بیندازید.

 

چگونه می توانم طراحی های وب مناسب را جستجو کنم؟

برای پیدا کردن طراحی های وب سایت مناسب برای کسب و کار خود، گزینه های مختلفی دارید. در حالی که شما آزاد هستید که فقط سایت ما را مرور کنید یا گزینه های ویرایشگر ما را بررسی کنید، ما همچنین مجموعه ای از وب سایت های خود را بر اساس نوع وب سایت، سبک، صنعت و رنگ مرتب کرده ایم تا پیدا کردن وب سایت مناسب برای شما آسان شود. نیازهای شما.

اگر هیچ طراحی سایت مناسبی برای کسب و کار من نداشته باشید چه؟

ما قطعا یک طراحی سایت برای کسب و کار شما خواهیم داشت! اگر متوجه شدید که در حال جستجوی دسته‌بندی مربوطه برای صنعت خود هستید، اما چیزی را که دوست دارید یا فکر می‌کنید متناسب با برند شما است، نمی‌بینید، نگران نباشید! چه کسی می گوید که شما باید از طرحی استفاده کنید که توسط یک کسب و کار دیگر در جایگاه خود استفاده می شود؟ انجام کاری متفاوت حتی ممکن است باعث شود که در مقابل رقبای خود متمایز شوید!

 

انتخاب های ویرایشگر چیست؟

انتخاب‌های ویرایشگر ما مجموعه‌ای از طرح‌های مورد علاقه و جدید ما هستند که در یک مکان گرد هم آمده‌اند! اگر به دنبال طراحی وب‌سایت یا برنامه جدید خود هستید تا در صنعت شما پیشرو باشد و می‌خواهید از آخرین روند طراحی استفاده کنید، گزینه‌های ویرایشگر ما را بررسی کنید تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد!

 

چگونه طرح های مورد علاقه خود را ذخیره کنم؟

طرح های زیادی را می بینید که دوست دارید و می خواهید آنها را پیگیری کنید؟ به سادگی یک حساب کاربری در اینجا در راهکار الکترونیک سهند ایجاد کنید، و می توانید طرح های مورد علاقه خود را ذخیره کنید، آنها را به لیست ها اضافه کنید و در صورت نیاز به همکاری در هنگام تصمیم گیری در مورد طراحی جدید، آنها را با تیم خود به اشتراک بگذارید. همه طرح‌های ما نیز قابل کلیک هستند، بنابراین می‌توانید از وب‌سایت زنده دیدن کنید و با تیم خود به اشتراک بگذارید.

 

آیا می توانم مطابق با برندم تغییراتی در طرح مورد علاقه خود ایجاد کنم؟

البته! مجموعه طرح های ما به سادگی برای الهام بخشیدن به شما آمده است، و ما از شما انتظار نداریم که به سادگی مورد علاقه خود را بردارید، لوگوی خود را روی آن قرار دهید، و از آن به روشی 100% مانند یک کسب و کار دیگر استفاده کنید! هنگام انتخاب طرح خود، از قبل باید به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را متناسب با نام تجاری خود تغییر دهید و تغییراتی را که می خواهید ایجاد کنید تا احساس کنید که 100٪ با تجارت شما مطابقت دارد.