اخبارو مقالات

5 بهترین روش طراحی وب سایت ارزان

5  بهترین روش طراحی وب سایت ارزان

1. تعاملات خرد بیشتر!

 

یکی از رایج ترین مواردی که نویسندگان طراحی سایت ارزان  به عنوان روند سال مشاهده می کنند ، استفاده از تعاملات خرد است. تعاملات خرد متغیرهایی هستند که به کاربر اجازه می دهند بدون بارگیری مجدد صفحه با آن تعامل داشته باشد.

 

بهترین نمونه این "واکنش" های فیس بوک است که برای ارسال "پسندیدن" اضافه شده است. برای نشان دادن احساسات خود نسبت به محتوای یک پست ، می توانید در برابر پست ها با قلب ، صورت های خندان ، چهره های خشمگین و چهره های ناراحت واکنش نشان دهید و صفحه بارگیری مجدد نمی شود - همانطور که می ماند همان است.

 

تعاملات خرد باعث صرفه جویی در وقت می شود و تجربه کاربر (UX) را بسیار سرگرم کننده تر می کند. ما انتظار داریم که محبوبیت آنها در سال 2018 و در آینده داده شود.

2. تایپوگرافی هوشمند

 

در حالی که معمولاً از آن چشم پوشی می شود ، شما می توانید علاوه بر سایر جنبه های صفحه که معمولاً پاسخگو طراحی می شوند ، یک نوع متن پاسخگو نیز ایجاد کنید. به عنوان مثال ، یک نسخه دسک تاپ از یک صفحه ممکن است از Helvetica 24 pt استفاده کند. برای یک عنوان ، اما نسخه موبایل صفحه می تواند از نوع Arial کوچکتر استفاده کند.

 

برخی از قلم ها به سمت شما پرش می کنند و در صفحه بزرگ بهترین کار را می کنند - آنها بزرگ طراحی شده اند ، نه اینکه فقط در رابطه با بقیه صفحه بزرگ باشند. این باعث می شود که آن فونت در صفحه موبایل کمتر موثر باشد. از نظر زیبایی شناختی ، ممکن است از جذابیت کمتری برخوردار باشد و متن کوچکتر ، مهم و آموزنده ای را برای کاربران از کانون توجهات دور کند. بنابراین تنظیم عناوین و متن در قلم ها و اندازه های مختلف برای هر دستگاه مورد استفاده برای تجربه کاربر بسیار مهم است.